close
تبلیغات در اینترنت
خرید سلاح جدید و فروشگاه

ایران زولا

http://iranzula.rozblog.com/

خرید سلاح جدید و فروشگاه

خرید سلاح جدید و فروشگاه – آموزش بازی زولا همانطور که در مباحث پیشین در رابطه با بازی مهیج زولا توضیحاتی را ارائه داده و همچنین آموزش هایی را در رابطه با آن برا

خرید سلاح جدید و فروشگاه – آموزش بازی زولا همانطور که در مباحث پیشین در رابطه با بازی مهیج زولا توضیحاتی را ارائه داده و همچنین آموزش هایی را در رابطه با آن برا

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
خرید سلاح جدید و فروشگاه
خلاصه داستان :

 

خرید سلاح جدید در بازی زولا

آموزش خرید سلاح جدید در بازی زولا

مراحل ثبت نام و شروع بازی در مطالب پیشین بطور کامل بیان شده است. پس با فرض بر اینکه قبلا ثبت نام انجام داده و نحوه ورود به اتاق بازی را فرا گرفته اید، وارد بازی شده اید، آموزش را آغاز خواهیم نمود. برای ورود به بخش سلاح ها در بازی زولا و خرید سلاح جدید ابتدا وارد اکانت خود شده و سپس در پنل بالای صفحه، گزینه فروشگاه را انتخاب نمایید.

پس از ورود به این قسمت، صفحه از سلاح های مختلف به شما نمایش داده خواهد شد که روی برخی از آنها علامتی قفل شده قرار دارد. این علامت نشانگر این است که هنوز سطح بازی شما به خرید آن سلاح نرسیده و حتی در صورتی که سکه یا امتیاز اسلحه مورد نظر را نیز داشته باشید، باز هم قادر به خرید آن نیستید. برای خرید سلاح جدید قفل دار ابتدا باید لول بازی خود را افزایش دهید.

خرید سلاح جدید در بازی زولا

صفحه خرید سلاح جدید در بازی زولا

در پنل بالای صفحه سلاح ها، دسته بندی خاصی قرار گرفته است که شما می توانید با استفاده از آن به منوی سلاح های دلخواه خود جابجا شوید. برای خرید سلاح جدید که در سطح لول شما می باشد، روی آیکون سلاح مورد نظر کلیک کرده و سپس روی گزینه خرید که در پایین صفحه پدیدار می شود کلیک کنید.

در پنجره کوچکی که برایتان به نمایش در خواهد آمد، می توانید نوع خرید خود را با توجه به نیاز خود، برای یک روز، یک هفته یا یک ماه انتخاب کنید. هر گزینه مبلغ متفاوتی را دارا می باشد که با توجه به بودجه امتیاز یا سکه در بازی، می توانید یک مورد را انتخاب کرده و سپس گزینه خرید را کلیک کنید.

در این پنجره گزینه دیگری نیز وجود دارد که با استفاده از آن می توانید یک از سلاح های موجود را خریداری کرده و برای دیگر دوستان خود بفرستید که این امر را می توان با گزینه ارسال هدیه انجام داد.

با استفاده از این آموزش ساده شما قادر به خرید سلاح جدید از فروشگاه بازی زولا می باشید و می توانید با استفاده از آن امتیازات ویژه ای را در بازی کسب کنید.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 2

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان